Festyn Integracyjny "Pomóż sobie z rodziną"

  Stowarzyszenie „Pomóż Sobie” od lat wpisuje się w program obchodów Dni Kultury Lipska, podczas którego nasze Stowarzyszenie organizuje Festyn Integracyjny „Pomóż sobie z rodziną”. Impreza była planowana na maj 2015r., ale z uwagi na przesunięcie obchodów Dni Kultury Lipska na czerwiec, nasz Festyn Integracyjny również został zorganizowany 14 czerwca 2015r.

  W tym dniu na scenie Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lipsku przed publicznością swoje umiejętności i talenty artystyczne wspólnie zaprezentowali osoby sprawne jak i niepełnosprawni. Podopieczni Stowarzyszenia „Pomóż Sobie”, Ewa, Karolina i Piotrek, zaprezentowali się wykonując cztery utwory muzyczne, przy silnym wsparciu wolontariatu Zespołu Szkół Samorządowych w Lipsku. Dopełnieniem oficjalnej części artystycznej było spotkanie o charakterze integracyjnym w siedzibie Stowarzyszenia. W gronie członków Stowarzyszenia, naszych Podopiecznych, Wolontariatu, osób zaprzyjaźnionych z innych Stowarzyszeń, odbyły się liczne konkursy przygotowane przez Wolontariat, przeplatane zabawą na świeżym powietrzu i wspólnym jeszcze śpiewaniem przy ognisku.

  Środki finansowe w kwocie 200,00 zł, przyznane przez Powiat Augustowski na współorganizację Festynu Integracyjnego, zostały wykorzystane na zakup artykułów spożywczych na ognisko.

 

Nasi przyjaciele

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku  Zespół Szkół Samorządowych w Lipsku Urząd Miejski w Lipsku

Starostwo Powiatowe w AugustowieAugustowskie Stowarzyszenie Kulturalno - Społeczne Bank Spółdzielczy w Suwałkach

Stadnina Koni w ŻarnowieRadość Życia 6 Lipska Drużyna Harcerskiej Służby Granicznej "Żubry"

Wodociągi i Kanalizacje Miejskie w AugustowieNadleśnictwo PłaskaARCUS

Stowarzyszenie "Pomóż sobie". Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by themescreative.com