Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej i Zuchowej

  16 kwietnia 2016 roku odbył się w Lipsku Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej i Zuchowej, w którym po raz pierwszy wzięły udział osoby niepełnosprawne, w tym Podopieczni Stowarzyszenia „Pomóż Sobie”, Ewa i Piotr.
  Podczas Festiwalu nie zabrakło sentymentalnych, jak i żywiołowych występów. Nam wzruszeń dostarczył występ Ewy Matuszewskiej w piosence „Przybyli ułani” oraz Piotra Chomiczewskiego śpiewającego „Stokrotkę”. Wspólne wykonanie „Szarej lilijki” z wolontariatem i harcerzami podkreśliło integracyjny charakter Festiwalu i jego przesłanie bycia RAZEM!
Gratulujemy 6 Lipskiej Drużynie Harcerskiej Służby Granicznej „Żubry” za zajęcie I miejsca w kategorii drużyna harcerska, a Ewie i Piotrowi I miejsca w kategorii Nieprzetarty Szlak! Gratulujemy Laureatom i wszystkim Wykonawcom wspaniałych występów.
  Szczególne podziękowania kierujemy do Wolontariatu Zespołu Szkół Samorządowych w Lipsku, dziękujemy młodzieży i nauczycielom, p. Teresie Rutkowskiej, p. Ewie Renkowskiej, p. Wioletcie Sielawa, p. Wioletcie Rokita, za pomoc w przygotowaniu wokalnym występu Ewy i Piotrka.
  Dziękujemy Organizatorom Festiwalu, 6 Lipskiej Drużynie Harcerskiej Służby Granicznej „Żubry” oraz podharcmistrzom: p. Pani Elżbiecie Bielawskiej, p. Bożenie Zaniewskiej, p. Leszkowi Zaniewskiemu, za zaproszenie do udziału w Festiwalu.

Nasi przyjaciele

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku  Zespół Szkół Samorządowych w Lipsku Urząd Miejski w Lipsku

Starostwo Powiatowe w AugustowieAugustowskie Stowarzyszenie Kulturalno - Społeczne Bank Spółdzielczy w Suwałkach

Stadnina Koni w ŻarnowieRadość Życia 6 Lipska Drużyna Harcerskiej Służby Granicznej "Żubry"

Wodociągi i Kanalizacje Miejskie w AugustowieNadleśnictwo PłaskaARCUS

Stowarzyszenie "Pomóż sobie". Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by themescreative.com