Dni Lipska 2016

  Dni Lipska, które odbyły się 04-05 czerwca 2016r., to impreza, podczas której wszyscy chcieli dobrze się bawić, a zabawa w sposób naturalny także integruje.

  Przygotowana przez Stowarzyszenie „Pomóż Sobie” i Wolontariat Zespołu Szkół Samorządowych w Lipsku niedzielna prezentacja, dała ku temu sposobność. Każdy mógł włączyć się do zabawy poprzez wspólne śpiewanie na scenie i bawić się przy scenie uczestnicząc w radosnych zabawach muzycznych.

  Jako pierwsza wystąpiła Ewa Matuszewska w piosence „Idzie wiosna” oraz „Przybyli ułani”. Po Ewie, Piotr Chomiczewski wykonał piosenkę „Stokrotka”. Dalszą część programu - zabawy interaktywne z publicznością- przygotowały i poprowadziły Agnieszka z Pauliną  z Wolontariatu, a do „pociągu integracyjnego” dołączyli mali i dorośli.

  Składamy serdeczne podziękowania Wolontariuszom, którzy od początku aktywnie nas wspierają i pomagają we wszystkich występach. Dziękujemy Paniom z Wolontariatu: Teresie Rutkowskiej, Wioletcie Sielawa, Ewie Renkowskiej, także Pani Wioletcie Rokita, za pomoc w przygotowaniu występu. Dziękujemy młodzieży gimnazjalnej za zaangażowanie, chęć działania i włączania się we wspólne inicjatywy. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie występu, w tym rodzicom i dzieciom ze Stowarzyszenia „Pomóż Sobie”.

  Podziękowania za współpracę kierujemy także w stronę Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lipsku.