Wyjazd do Augustowa

  Integracja, przygoda, wypoczynek, Stowarzyszenie „Pomóż Sobie” nie rezygnuje z aktywnego spędzania czasu w tej właśnie formie.
Tym razem wyjechaliśmy do Augustowa. Przenieśliśmy się w czasy średniowiecznych Jaćwingów płynąc łodzią stylizowaną na jaćwieską, a żeby było jeszcze bardziej realistycznie, mogliśmy obejrzeć stroje dawnych wojów i nawet przymierzyć niektóre części garderoby.
  W tym dniu zachwyciliśmy się też filmem „Piękna i bestia”, niektórzy z nas po raz pierwszy byli w kinie, obiecujemy, że nie po raz ostatni. Choć już mocno zmęczeni bogatym programem wycieczki, w drodze powrotnej odwiedziliśmy również Sanktuarium w Studzienicznej.
Wracaliśmy szczęśliwi i radośni, umocnieni wiarą, wspólnymi przeżyciami, wzbogaceni o nowe doświadczenia, pozytywnie nastawieni do znoszenia trudów codzienności.
  Wyjazd udało się zorganizować dzięki dofinansowaniu Gminy Lipsk w ramach realizacji zadania publicznego pt.: „Organizacja zajęć turystycznych i rekreacyjno-integracyjnych w formie aktywnego wypoczynku – profilaktyka przeciwalkoholowa” oraz środków własnych Stowarzyszenia.