Dyplom uznania dla Wolontariuszy!

 Ogromne podziękowanie dla wszystkich Wolontariuszy, którzy kwestowali na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Pomóż Sobie”. Udało się zebrać 2408,94 zł!

  W zbiórce publicznej uczestniczyli: Beata Awramik, Bartłomiej Biedul, Izabela Borodziuk, Aldona Danilczyk, Kinga Danilczyk, Gabriela Dobko, Natalia Kiejko, Zuzanna Kozłowska, Daniel Krzywicki, Joanna Pawluczyk, Paweł Pawluczyk, Mateusz Rutkowski. W kwestowaniu pomagali też inni Wolontariusze, z równym zaangażowaniem nakłaniając do włączenia się w akcję pomocy.

  Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam w przeprowadzeniu zbiórki. Wielką życzliwość okazali nam przedstawiciele władz, na czele z burmistrzem Lechem Łępickim, Pan Wiesław Bochonko, dyrektor M-GOK, wraz z pracownikami, nauczyciele ZSS w Lipsku, Zarząd i członkowie Towarzystwa Przyjaciół Lipska. Ale przede wszystkim dziękujemy serdecznie wszystkim ludziom dobrej woli, którzy okazali nam życzliwość, wsparli dobrym słowem i finansowo. To, co nas wszystkich połączyło, to chęć pomagania! Dziękujemy!

Nasi przyjaciele

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku  Zespół Szkół Samorządowych w Lipsku Urząd Miejski w Lipsku

Starostwo Powiatowe w AugustowieAugustowskie Stowarzyszenie Kulturalno - Społeczne Bank Spółdzielczy w Suwałkach

Stadnina Koni w ŻarnowieRadość Życia 6 Lipska Drużyna Harcerskiej Służby Granicznej "Żubry"

Wodociągi i Kanalizacje Miejskie w AugustowieNadleśnictwo PłaskaARCUS

Stowarzyszenie "Pomóż sobie". Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by themescreative.com